INTENCJE MSZALNE 11.02. – 18.02.2024
NIEDZIELA 11.02.2024. VI NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.00. 1). Za ++ Gertrudę i Teofila Żemła, syna Ryszarda, zięcia Rudolfa, rodziców i rodzeństwo, Józefa, Annę, Teresę, Jana Głąb oraz pokr. Żemła, Sojka, Waliczek i Głąb.
2). Za + Bogdana Bocheńskiego – od Bernarda Kapias.
9.00. 1). Za + Jadwigę Krywult – od rodzin Luks i Wieczorek.
2). Za + Urszulę Piekarczyk w 30 dniu po śmierci.
11.00. 1). W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych.
2). Za + Franciszka Grygier w 30 dniu po śmierci.
12.30. 1). Za + Andrzeja Kozik w 6 rocz. śm.
2). Za + Martę Hończyk w 30 dniu po śmierci.
15.30. Nieszpory niedzielne.
16.00. 1). Za + Jerzego Maćkowskiego w 9 rocz. śm.
2). Za + Ludwika Pitlok – od całej rodziny Paszek.
PONIEDZIAŁEK 12.02.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Lidię Staroń – od współpracowników z firmy FAREM Bielsko-Biała.
2). Za + Mirosława Gach – od bliskich i znajomych.
18.00. 1). Za ++ Elżbietę Żmij, męża Ludwika oraz rodziców z obu stron i pokr.
2). Za ++ Teodora Rudziński oraz dziadków i pokr.
WTOREK 13.02.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Jerzego Kozieł – od koleżanek i kolegów z Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Przełom Kaniów” – brygada Azoty Chorzów.
2). Za + Wojciecha Adamczyk – od kuzyna Łukasza z synem.
18.00. 1). Za ++ Wiesławę Gryksa w 3 rocz. śm. oraz rodziców i teściów.
2). Za + Jadwigę Krywult – od Heleny Gumińskiej z rodziną.
ŚRODA 14.02.2024. Środa Popielcowa.
7.00. 1). Za + Jana Matonog – od rodziny Wojciech.
2). Za ++ Jacka Drążyk, żonę Lidię oraz pokr. z rodzin Drążyk i Stelamch – od rodziny.
9.00. 1). Za + Henryka Głąb w 30 dniu po śmierci.
2). Za ++ Eryka Gamoń, żony Marię i Stefanię oraz rodziców z obu stron – od Eli, Wioli i Marysi.
16.00. Za + Czesława Machalica – od rodziny Kaszok.
17.30. Nowenna do MBNP.
18.00. 1). Do Opatrzności Bożej, za wstaw. MBNP, św. Jerzego i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny Grygierzec w rocz. ur. (Te Deum).
2). Za + Józefa Ziebura w rocz. ur.
CZWARTEK 15.02.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Grzegorza Siuta – od rodziny Molędów i Jachimowiczów z Lasek.
2). Za + Elżbietę Siuta – od sąsiadów z ul. Kopernika i Powstańców Śląskich.
17.30. Droga krzyżowa dla dzieci.
18.00. 1). Za ++ Marię Wawrzyczek, rodziców, siostry, braci, Jana i Zofię Kudala oraz pokr.
2). Za ++ Ludwika Karpiel oraz żonę Małgorzatę.
PIĄTEK 16.02.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Czesławę Orawiec – od koleżanki Gertrudy.
2). Za + Emilię Żemła – od rodziny Wróbel z Bestwiny.
17.15. Droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.
18.00. 1). Za ++ Henryka Nowok w rocz. śm., żonę Anastazję, syna Jana, córkę Danutę oraz pokr.
2). Za ++ Czesława, syna Zbigniewa Żemła, rodziców Annę i Antoniego, Jana i Gertrudę Szendera, Artura i d.w.c.c.
SOBOTA 17.02.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Do Miłosierdzia Bożego o zbawienie wieczne dla + Janusza Czura.
2). Za + Jerzego Kozieł – od rodziny Szwed z Kaniowa.
15.00. Do Opatrzności Bożej, za wstaw. MBNP, św. Jerzego i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Justyny Mika w 18 rocz. ur. (Te Deum) – kościółek św. Anny.
16.00. 1). Za ++ Karola Bolek w rocz. śm., żonę Gertrudę oraz pokr. – kaplica w Zdroju.
2). Do Opatrzności Bożej, za wstaw. MBNP, św. Jerzego i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety Lubińskiej w 80 rocz. ur. oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum) – kaplica w Zdroju.
17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00. 1). Za + Pawła Mrzyk w 18 rocz. śm.
2). Za ++ Irenę Błaszczyk, męża Teofila oraz rodziców, teściów i pokr.
NIEDZIELA 18.02.2024. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
7.00. 1). Za + Bronisławę Lazarek z prośbą o szczęście wieczne – od Józefa Gruszka i Małgorzaty Szyszka z rodzinami.
2). Za + Ludwika Pitlok – od rodziny Gach z Czechowic-Dziedzic.
9.00. 1). Za + Jadwigę Krywult – od teściowej Anielki i szwagra Jerzego.
2). Za + Czesławę Moroń w rocz. ur.
11.00. 1). Z podziękowaniem za dobroć i dary serca dla dobrodziejów i ofiarodawców – od grupy ministrantów i ich rodzin.
2). Za + Czesława Bagińskiego w 30 dniu po śmierci.
12.30. 1). Za + Henryka Głąb – od Haliny Palarczyk i córki Ewy z mężem.
2). Za ++ Justynę Żmij w 1 rocz. śm., męża Alojzego oraz rodziców z obu stron.
15.15. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
16.00. 1). Do Bożego Miłosierdzia za + Irenę Świątek – od członków Koła Emerytów w Goczałkowicach.
2). O dar nieba dla + Mariana Szczygieł – od całej rodziny Żogała.