INTENCJE MSZALNE 10.03. – 17.03.2024
NIEDZIELA 10.03.2024. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE).
7.00. 1). Za + Mirosława Gach – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Kaniowie rocznik 1959.
2). Za + Emilię Żemła – od córki Krystyny.
9.00. 1). Za ++ Jadwigę i Edwarda Czernek w rocz. ur.
2). Za + Irenę Popenda z prośbą o życie wieczne – od koleżanek z pracy.
11.00. 1). W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych.
2). Za ++ ks. Ludwika Wojciech, siostrę Katarzynę oraz pokr.
12.30. 1). Za + Kazimierza Nycz w rocz. śm. – od żony Krystyny oraz córek Katarzyny i Joanny z rodzinami.
2). Za ++ Annę Kościelny w 5 rocz. śm., męża Wilhelma oraz pokr. z obu stron.
15.15. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
16.00. 1). Za ++ Elżbietę i Augustyna Pitlok oraz Franciszka i Rozalię Skrobol.
2). Za ++ rodziców Wiktorię i Roberta Antonik.
PONIEDZIAŁEK 11.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za ++ Romanę Kloc w 4 rocz. śm., syna Adasia oraz rodziców z obu stron.
2). Za + Wojciecha Adamczyk – od teściowej Barbary.
18.00. 1). Za ++ Helenę Lazarek, męża Antoniego, syna Antoniego oraz rodziców z obu stron.
2). Za ++ Helenę i Alojzego Maniura.
WTOREK 12.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. Za + Jacka Drążyk – od rodzin Machaj i Bochenek.
18.00. 1). Za ++ Bronisławę Januszewski, męża Kazimierza, córkę Helenę, syna Stanisława, Zuzannę Raszka, męża Jana, syna Jana i d.w.c.c.
2). Za ++ Czesława Piesiur w rocz. śm., rodziców, braci, bratowe oraz pokr. z rodzin Piesiur, Olszynka, Nawrocki, Grzyb, Rajwa, Żemła i Hofman.
ŚRODA 13.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za ++ Jana Prusek, żonę Franciszkę, Jakuba i Marię Borowskich, syna Mariana, synowe Stefanię i Małgorzatę, Józefa i Katarzynę Drzyzga, syna Edwarda, synową Elżbietę, wnuków Franciszka i Tadeusza, Ryszarda Brudek oraz pokr.
2). Za + Lidię Maj – od rodziny Stana.
17.30. Nowenna do MBNP.
18.00. 1). Za ++ Józefa Placha, rodziców, teściów i pokr.
2). Za + żonę Helenę Wilczek.
CZWARTEK 14.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Elżbietę Siuta – od rodzin Żemła i Ścipniak.
2). Za + Grzegorza Siuta – od rodzin Hołojda i Furman.
17.30. Droga krzyżowa dla dzieci.
18.00. 1). Za + Jana Kopczyk w 3 rocz. śm.
2). Za + Józefa Wawrzyczek w rocz. ur.
PIĄTEK 15.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za ++ Zofię i Jana Kudala, Katarzynę Goleń oraz Łucję i Teodora Gabor.
2). Za + Czesława Waliczek – od Zarządu oraz zawodników Ludowego Klubu Sportowego Goczałkowice-Zdrój.
17.15. Droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.
18.00. 1). Za ++ Anielę i Ryszarda Waliczek, Bronisława Ślusarczyk, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Krystynę Mizera oraz pokr. z rodzin Maroszek i Szweda.
2). Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ Gertrudy Lazarek w rocz. śm. oraz męża Franciszka.
SOBOTA 16.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Do Miłosierdzia Bożego o życie wieczne dla + Janusza Czura.
2). Za + Mirosława Gach – od chrześniaka Jana i rodziny Gładysław z Wałkonów Górnych.
15.00. W int. nowożeńców: Dominiki Nowak i Dawida Gardawski oraz w int. Pawła Arkadiusza Gardawski obchodzącego 1 rocz. chrztu świętego, jego rodziców i chrzestnych – kościółek św. Anny.
16.00. 1). Za ++ Annę Otręba, rodziców Martę i Ludwika Szatara oraz Jana Otręba i 2 żony – kaplica w Zdroju.
2). Za ++ Dorotę i Stanisława Bartecki, Augustyna Lazarek oraz syna Piotra – kaplica w Zdroju.
17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00. 1). Za + Małgorzatę Nycz w 7 rocz. śm.
2). Za + Annę Krzyżowską w 9 rocz. śm.
NIEDZIELA 17.03.2024. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
7.00. 1). Za ++ Józefa Pitlok, rodziców, teściów oraz pokr. z rodzin Pitlok, Lapczyk, Kloc i Smolorz.
2). Za + Stefanię Talaga – od syna Jana z żoną.
9.00. 1). Za ++ Katarzynę Kwaśny – od Anny i Ryszarda Talaga z dziećmi z Goczałkowic.
2). Za + Lidię Staroń – od rodziny Anny i Zdzisława Pępek.
11.00. 1). Za ++ Romana Król w rocz. śm., żonę Jadwigę, rodziców z obu stron, brata Jerzego, bratanka Dariusza, Agnieszkę Wojtala, Iwonę Lazarek, oraz pokr. z rodzin Król i Lukasek.
2). Za ++ Katarzynę i Józefa Głąb, syna Stanisława, córki Łucję, Anastazję, Anielę i Jadwigę, 4 zięciów, wnuka Kazimierza oraz pokr. z rodzin Głąb, Dzida i d.w.c.c.
12.30. 1). Za ++ Piotra, Elżbietę i Franciszka Skrzypczyk oraz Gertrudę, Józefa i Adama Blaut.
2). Za ++ Henryka i Agnieszkę Głąb oraz córkę Bożenę – od córki Basi z rodziną.
15.15. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
16.00. 1). Za ++ Jana i Zygmunta Urdzoń w 10 rocz. śm, rodziców Franciszka w rocz. ur. i Helenę oraz pokr. z rodzin Urdzoń i Sojka.
2). Za ++ Rudolfa Kuska w rocz. śm. i rocz. ur., żonę Marię oraz rodziców z obu stron.