INTENCJE MSZALNE 17.03. – 24.03.2024
NIEDZIELA 17.03.2024. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00. 1). Za ++ Józefa Pitlok, rodziców, teściów oraz pokr. z rodzin Pitlok, Lapczyk, Kloc i Smolorz.
2). Za + Stefanię Talaga – od syna Jana z żoną.
9.00. 1). Za + Katarzynę Kwaśny – od Anny i Ryszarda Talaga z dziećmi z Goczałkowic.
2). Za + Lidię Staroń – od rodziny Anny i Zdzisława Pępek.
11.00. 1). Za ++ Romana Król w rocz. śm., żonę Jadwigę, rodziców z obu stron, brata Jerzego, bratanka Dariusza, Agnieszkę Wojtala, Iwonę Lazarek, oraz pokr. z rodzin Król i Lukasek.
2). Za ++ Katarzynę i Józefa Głąb, syna Stanisława, córki Łucję, Anastazję, Anielę i Jadwigę, 4 zięciów, wnuka Kazimierza oraz pokr. z rodzin Głąb, Dzida i d.w.c.c.
12.30. 1). Za ++ Piotra, Elżbietę i Franciszka Skrzypczyk oraz Gertrudę, Józefa i Adama Blaut.
2). Za ++ Henryka i Agnieszkę Głąb oraz córkę Bożenę – od córki Basi z rodziną.
15.15. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
16.00. 1). Za ++ Jana i Zygmunta Urdzoń w 10 rocz. śm, rodziców Franciszka w rocz. ur. i Helenę oraz pokr. z rodzin Urdzoń i Sojka.
2). Za ++ Rudolfa Kuska w rocz. śm. i rocz. ur., żonę Marię oraz rodziców z obu stron.
PONIEDZIAŁEK 18.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Gertrudę Lazar – od kuzynki Marii.
2). Za + Lidię Maj – od Heleny jaworskiej i Lusi Bąk.
18.00. 1). Za ++ Bronisławę Rudzińską w 17 rocz. śm., męża Pawła oraz pokr.
2). Za ++ Joannę Bigos, męża Józefa oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.
WTOREK 19.03.2024. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
7.00. 1). Za + Alfreda Żemła – od Magdaleny i Krzysztofa Wajdzik z rodziną.
2). O zbawienie wieczne dla + Czesława Waliczek – od Bernadety i Jana.
18.00. 1). Za + Kazimierza Głąb w 2 rocz. śm.
2). Za + Józefa Głąb w rocz. ur. oraz rocz. imienin.
ŚRODA 20.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za ++ Alojzego Piszczek w rocz. ur. oraz synową Grażynę.
2). Za + Józefa Celer – od Łukasza i Ewy Karut.
17.30. Nowenna do MBNP.
18.00. 1). Za + Marię Niewdana w rocz. śm.
2). Za ++ Stanisława Maśka w rocz. śm., Agnieszkę, Janinę, Henryka Maśka oraz Józefę i Henryka Niwiński.
CZWARTEK 21.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Mirosława Wróbel – od kuzyna Andrzeja i Barbary.
2). Za + Helenę Golec – od rodziny Żabków.
17.30. Droga krzyżowa dla dzieci.
18.00. 1). Za ++ Franciszkę Kawalec, Bronisławę i Alberta Kiełkowskich, Helenę i Ludwika Folek, syna Romana oraz Kazimierza Cudok.
2). Za ++ Salomeę i Antoniego Droździk, synów, synowe, zięciów, córkę Emilię, wnuka Krzysztofa, Mieczysława Kiziel oraz Lidię i Krzysztofa Konopka.
PIĄTEK 22.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Wojciecha Adamczyk – od chrześniaka Rafała z rodziną.
2). Za + Czesława Kania – od rodziny Światłoch.
17.15. Droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.
18.00. 1). Za ++ Janinę Skipioł w rocz. ur. i śm. oraz d.w.c.c.
2). Za + Michała Kuś w rocz. śm.
3). Do Opatrzności Bożej, za wstaw. MBNP, św. Jerzego i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszkę Spyra w 50 rocz. ur. (Te Deum).
SOBOTA 23.03.2024. Dzień powszedni.
7.00. 1). Za + Alfreda Zemła – od rodziny Gilowskich.
2). Za + Józefa Czerwińskiego – od Janusza i Anny Czerwińskich z synami.
16.00. 1). Za + Katarzynę Kwaśny – od Lucyny i Stanisława Majocha z rodziną – kaplica w Zdroju.
2). Za ++ Wilhelma Strządała i żonę Lidie – od rodzin Hantke i Pokorny – kaplica w Zdroju.
17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00. 1). Za + Michała Wróbel w 21 rocz. śm.
2). Za ++ dziadków Gertrudę i Eugeniusza Opaszowski, Joannę Wojtala, Ludwikę i Juliana Jakubiec, Marię i Teodora Kapias, chrzestnych Aleksandrę Kubeczko i Stanisława Wojtala z prośbą o życie wieczne.
3). Za + Józefa Maćkowskiego w 30 dniu po śmierci.
NIEDZIELA 24.03.2024. NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ.
7.00. 1). Za + Bogdana Bocheńskiego – od mieszkańców z ul. Wypoczynkowej i od rodziny Szczyrbowski.
2). Za + Grzegorza Siuta – od rodzin Żemła i Ścipniak.
9.00. 1). Do Opatrzności Bożej, za wstaw. MBNP, św. Jerzego i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty Konkiel w rocz. ur. (Te Deum).
2). Za ++ Jerzego i Anielę Kozieł, ich rodziców oraz pokr. z rodzin Kozieł, Adamiec, Żemła i d.w.c.c. – od córki Zofii z rodziną.
11.00. 1). Za + Irenę Popenda – od rodzin Droździk, Antecki i Bartas.
2). Za + Eryka Gamoń o radość życia wiecznego – od rodzin Kozik, Góra i Dziwoki.
12.30. 1). Za + Ludwika Pitlok w 1 rocz. śm. – od żony i syna Dariusza z rodziną.
2). Za + Bronisławę Lazarek – od Heleny Nycz oraz Bernarda i Jana Zdrowak z rodziną ze Starej Wsi.
15.15. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
16.00. 1). Do Opatrzności Bożej, za wstaw. MBNP, św. Jerzego i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Piotra Ryguła w rocz. ur. (Te Deum).
2). Za ++ Elżbietę i Stanisława Mendrok, Emila Kalarus, Marię i Władysława Kalarus, Annę i Andrzeja Mendrok, Zofię i Ludwika Żmij oraz Eugenię i Roberta Tymon.